Optywie Sport

Sebastian Karaś przepłynął wpław z Kołobrzegu na Bornholm

Wysłany Przez man w Sport

Około 100 kilometrów przepynął nasz rodak Sebastian Karaś z polskiego Kołobrzegu do Dani na wyspę Bornholm. Polak wcześniej przepłynął kanał La Manche długości 41 kilometrów w 8 godzin i 48 minut.

Pływak cały czas był w wodzie - przyjmował w niej posiłki i sprawdzana była jego sytuacja zdrowotna przez płynącą obok łódź. Pan Sebastian Płynął przez 28 i pół godziny aby jako pierwszy pokonać ten dystans choć są ludzie jak np. pan Roman Bartkowiak którzy w rzekach w pływaniu długodystansowym pokonują ponad 120 kilometrów. Jednak spokojna rzeka to...

Meczyki.tv - Łukasz Kubot i Marcelo Melo wygrywają Wimbledon 2017 w deblu!

Wysłany Przez AHA w Sport

Aż 5 godzin potrzebował Łukasz Kubot w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo aby pokonać chorwacko-austriacką parę Mate Pavića i Olivera Maracha 5:7, 7:5, 7:6(2), 3:6, i w piątym decydującym, secie ponieważ gra się do 2 gemów przewagi po wyniku 6:6, zrobiło się aż 13:11.

Panowie grali jak równy z równym, dopiero krótka przerwa na zamknięcie dachu przy wyniku 11:11 jakby bardziej rozkojarzyła przeciwników Łukasza bo przy swoim podaniu nie zdobyli nawet punktu.

Po odtańczeniu kankana panowie odebrali puchary i czek na 400 tysięcy funtów do podziału...

Bohaterski czyn kibica meczu baseballowego

Wysłany Przez AHA w Sport

Po czym poznać prawdziwego mężczyznę? Po tym że kiedy wszyscy uciekają bądź chowają się po kątach on wychodzi na przeciw niebezpieczeństwu.

Świetnie oddaje to fotografia na której mężczyzna zasłania ręką twarz dziecka przed potężnym uderzeniem kija do baseballa. Podczas gdy inni dbają o własne bezpieczeństwo on dba o bezpieczeństwo bezbronnego chłopca.

Przyznacie że nawet gdy ten pan okazałby sie ojcem chłopca to i tak należą mu się brawa za odwagę i poświęcenie.

Nie bójmy się stawiać czoła niebezpieczeństwu i myślmy o innych...

Polacy zajęli 3. miejsce na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015

Wysłany Przez Paweł w Sport

Polska - Hiszpania: 29:28 (13:13, 24:24). Kiedy na 3 minuty przed końcem meczu o 3 miejsce na Mistrzostwach Świata w Katarze 2015, Polska przegrywała z Hiszpanią 21:23 nie wielu wytrwałych kibiców wierzyło w końcowy sukces naszej drużyny.

Brylujący w tym czasie Michał Szyba został jeszcze ukarany za błąd zmiany przez sędziego sekretarza co mogło nam skutecznie podciąć skrzydła. Michał wrócił przed 59 minutą przy stanie 22:24 dla Hiszpanów i zdąrzył jeszcze strzelić 2 bramki w tym tę najważniejszą - na 2 sekundy przed końcem drugiej połowy na 24:24...