Optywie Polska

Fałszywe wiadomości TVN24 - kłamstwo KOD

Wysłany Przez Święty w Polska

10 grudnia Hillary Clinton zaproponowała Kongresowi aby zajęto sie sprawą "Fake News" i ukrócono proceder fałszywych według pani Clinton wiadomości.

Głównie miało to być wymierzone w niezależne portale które piszą prawdę niewygodną czasem dla rządzących, co przesądziło o wyniku wyborów także w USA gdzie wielu ludzi nie uległo sondażom przedwyborczym i wszechobecnej propagandzie.

Nie trzeba było długo czekać aby zobaczyć hipokryzje rządów lewego sektora. 16 grudnia 2016 pod Sejmem uciekali się do właśnie tak przez nich pogardzanych fake news...

Kredyty bez BIK czy jeszcze istnieją?

Wysłany Przez Dona w Polska

Już za chwileczkę wiosna, święta, pierwszy kwartał roku za nami. Wraz z upływem czasu wielu z pewnością potrzebny byłby szybki zastrzyk gotówki. Co więc zrobić, gdy w portfelu braki, a my musimy wyprawić święta?

Skąd wziąć pieniądze, jeśli nie mamy oszczędności, a potrzebny jest zakup pralki? Z pomocą z całą pewnością przychodzą Państwu chwilówki w parabankach i kredyty w bankach. Dziś przedstawimy ranking tych produktów na miesiąc marzec i kwiecień 2016.

Wiecej znajdą Państwo na stronie

Pomóż Magdzie wygrać bitwę o życie!!!!

Wysłany Przez ania w Polska

Proszę o pomoc  dla mojej przyjaciółki która jest wciąż młoda i ma mnóstwo planów na przyszłośc jednak całe jej życie runeło kiedy została zdiagnozowana ze śmiertelną chorobą rakiem trzustki. Ponieważ nie ma skutecznego leczenia w Polsce została skierowana przez szpital Marii Curie Skłodowskiej w Warszawie na leczenie immunoterapią w Niemczech . Leczenie to jedyna szansa na wygraną!!! Niestety nie ma szansy na refundacje kosztów z funduszu NFZ . Odmowa refundacji konsultanta wojewódzkiego. Wirusy, hipertermia, szczepionki immunologiczne mogą zdziałać cuda i...

Pożyczka na dowód na Święta

Wysłany Przez AHA w Polska

Pożyczka na Święta nie musi myć droga. Jeżeli jest juz nam potrzebna to warto sprawdzić wszystkie oferty banków w jednym miejscu. Na http://www.mebank.pl znajdziesz porównania ofert pożyczek na dowód na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok!

Z reguły im mniejsze oprocentowanie pożyczki tym większa prowizja, wybierz wiec rozsądnie ofertę danego banku komercyjnego aby nie stracić na kosztach pożyczki i kredytu.

Czasami dobrym rozwiązaniem jest założenie darmowego konta bankowego z debetem który...

Polacy mistrzami świata w siatkówce Polska 2014

Wysłany Przez Wito w Polska

21 września 2014 roku po 40 latach od złota w Meksyku zdobytego w 1974 r. przez drużynę siatkarzy Huberta Wagnera, ponownie Polacy sięgneli po mistrzowski tytuł tym razem pod wodzą francuskiego trenera Stephana Antigi.

W finale pokonaliśmy Brazylię 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22).

Nasz mistrzowski skład to:

Michał Winiarski
Piotr Nowakowski
Karol Kłos
Marcin Możdżonek
Andrzej Wrona
Mariusz Wlazły
Dawid Konarski
Mateusz Mika
Michał Kubiak
Rafał Buszek
Paweł Zagumny
Fabian Drzyzga
Paweł...

Zdolność kredytowa Polaków czyli czy musimy być w BIK?

Wysłany Przez Dona w Polska

Sprawa trochę mniej optymistyczna za to co dzień towarzysząca nam w życiu - bo bez czystego konta w Biurze Informacji Kredytowej nie ma co liczyć na pozyczke czy kredyt.

W artykule przedstawiono raport BIKu z którego wynika że 50% Polaków ma jakiś kredyt. Edukacja kredytowa i wiedza klientów jest dośc niska - nie wiemy co to jest zdolność kredytowa czy już na pewno scoring - ocena punktowa w BIK.

Warto więc te niewiędzę nadrobić kilkoma informacjami na temat pożyczek i BIK.