Optywie Muzyka

Mam tę moc - pozytywne emocje utalentowanych młodych ludzi

Wysłany Przez Optywiaka w Muzyka

Bardzo optymistyczny teledysk Studia Accantus w którym zdolni młodzi ludzie wykonują piosenkę z filmu Kraina Lodu (Frozen).

Muzyka z tego filmu jest naprawdę piękna a przedstawiony w teledysku utwór "Mam tę moc" wykonany z uśmiechem w zespole jeszcze bardziej potęguje pozytywne emocje jakie rozbudza ta piosenka nie tylko wśród najmłodszych ale i starszych słuchaczy.

Pozostaje tylko polecić pozostałe klipy tego zespołu, szczególnie specjalizującego się w musicalach.

Ich oryginalny kanał to...

Wonderful World Louisa Armstronga

Wysłany Przez Żagielek w Muzyka

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby piosenki śpiewanej przez Louisa Armstronga- "Wonderful World". Piękna, przeszywająca, z cudowną linią melodyczną, a do tego głosem, który powala na kolana chyba każde pokolenie. Dziś chcielibyśmy przyjrzeć się jej nieco bliżej, dokopać się do jej historii i zobaczyć, o czym tak naprawdę Louis Armstrong śpiewał w tym hicie.

O czym tak naprawdę ona jest? Jeśli mielibyśmy ująć to w dwóch słowach, można by rzec- o pięknym świecie. Piosenkarz śpiewa, że widzi zielone drzewa, czerwone róże. Patrzy, jak to wszystko...

EDYTA GEPPERT Czy pamiętasz jak to było - YouTube

Wysłany Przez man w Muzyka

Bogdana Olewicza, autora tekstów wykorzystanych przez takie zespoły jak Perfect, Budka Suflera czy Lady Pank, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest także autorem słów tej pięknej piosenki śpiewanej przez Edytę Geppert.

Andrzej Rybiński skomponował muzykę i powstał utwór którego trudno opisać słowami. Wlewa się przez uszy słuchacza prosto do serca. Tam napełniając go wrażliwością płynie do mózgu w którym budzą się dawne wspomnienia.

Fala tych uczuć rozbudza dawne tajemnice które przypominają...

John Lennon - Imagine

Wysłany Przez Wito w Muzyka

John Winston Lennon urodził się 9 października 1940 roku. 40 lat później 8 grudnia 1980 został zabity przed swoim domem w Nowym Jorku. Był autorem piosenek, wokalistą, muzykiem, grafikiem, pisarzem i działaczem na rzecz pokoju na świecie. Jako jeden z założycieli The Beatles, John zainspirował grupę do niezwykłej twórczości i kreatywności. Próbował stworzyć nową wizję naszego świata. Choć nie ma go już z nami, jego utwory będą żyć wiecznie w naszych sercach.

Tekst oryginalny:

Imagine there's no heaven.
It's easy if you try.
No hell below us,