Optywie Finanse

Co to jest pożyczka na dowód?

Wysłany Przez Żagielek w Finanse

Co to jest pożyczka na dowód i czym jest kredyt na dowód? W obliczu rosnącej inflacji banki już zacierają ręcę bo wiedzą że wiecej zarobią na kredytach. Zacznie się więc ponowny wysyp łatwo dostepnych pożyczak na dowód osobisty.

Więcej na temat przyznawalności kredytów na dowód i zaświadczeń które przy tego typu pożyczkach są niezbedne dowiesz sie na stronie http://pozyczka-na-dowod.zpetlikredytowej.pl , znajdziesz tam także prównania najtańszych kredytów tak aby ewentualnie wybrać...

Kredyt na klik w 2017 roku

Wysłany Przez AHA w Finanse

Ten rok zapowiada się gorąco w wyścigu banków o klienta załatwiającego wszystko online przez telefon lub komputer. Przyszłość oddziałów bankowych w tradycyjnej formie rysuje sie raczej blado i pewnie pewna część osób będzie musiała odejść lub przebranżowić się, szczególnie kasjerzy i obsługa w okienku.

Młode pokolenie robi wszystko za pomocą urządzeń elektronicznych a banki dodatkowo zachęcają aby tak robić niższymi prowizjami i kosztami kredytów oraz wyższym oprocentowaniem lokat.

Wszystko więc wskazuje na to że rok 2017 bedzie rokiem...

Biura rachunkowe Łódź

Wysłany Przez Gapcio w Finanse

Poszukując sprawdzonego biura rachunkowego możesz natknąć sie na wiele firm ale bez żadnych opinii o nich. Na stronie http://www.doradcydlabiznesu.pl/Biura_rachunkowe/Lodz/ znajdziesz wiele uwag klientów dotyczących pracy biur rachunkowych i oceny jakości ich pracy.

Zapraszamy także firmy które cięzko znaleźć w Internecie do dołączenia do wspólnej bazy doradców dla biznesu gdzie każdy może wyszukać coś dla siebie.

Wyszukiwanie obejmuje nie tylko biura księgowe i rachunkowe ale także usługi doradcze, finansowe, firmy zajmujące sie audytem,...

Banki zagraniczne działające w Polsce

Wysłany Przez Wito w Finanse

Banki zagraniczne w Polsce większość zysku transferują za granicę. Stąd ostatnie próby przekonania dużych podmiotów państwowych takich jak PZU o konieczności odkupienia naszych banków przy okazji recesji na świecie.

Ważne aby to zrobić teraz kiedy banki hiszpańskie i niemieckie są w trudnej sytuacji i szukaja gotówki aby sie dokapitalizować.

Możemy teraz skorzystać na tym i np. odkupić od Unicredit akcje Pekao i mieć w drugim co do wielkości banku w Polsce większościowe udziały.

Zapraszam po więcej informacji na http://www.infobank.pl

Doradcy dla biznesu - umowa rachunku bankowego

Wysłany Przez Wito w Finanse

Ostatnie ustalenia KNF i Związku Banków Polskich utrudniły trochę otwieranie rachunków online za pomocą przelewu z rachunku który juz mamy otwarty.

Uniemozliwi to zakładanie kont "z automatu" bo tylko przelew ze zweryfikowanego osobiście klienta do kolejnego banku bedzie ważny.

Konto otwarte na przelew np. 1 zł z konta które już było otwarte w ten sposób uniemożliwi podpisanie umowy z bankiem.

Wiecej na stronie http://www.doradcydlabiznesu.pl